Samo nekoliko sati nakon što je objavila da se razišla sa Raulom Netom, Barselona je angažovala novog igrača na poziciji pleja.

Novi član Katalonaca postao je Tomas Ertel, a ugovor je potpisan do kraja sezone.

Biće ovo povratak Francuza u „Blaugranu“ nakon tri i po godne, pošto je već igrao od 2017. do 2021.

U Barselonu stiže iz Kine, iz ekipe Senžena.

Karijeru je počeo u Po Ortezu. Potom je u domovini igrao za Asvel i Strazbur.

Košarkaški put ga je potom vodio u Alikante, Baskoniju, Anadolu Efes, Barselonu, Real Madrid, Zenit iz Sankt Petersburga i Šenžen.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

Tagovi