Svih osam osoba je krivično procesuirano zbog nepostupnja po zdravstvenim propisima o suzbijanju COVID19, saopšteno je iz Uprave policije.
Budite odgovorni – poručuju oni.

A u Herceg Novom policija je podnijela dvije krivične prijave zbog nepoštovanja privremenih mjera.
