Odlazeći ambasador Crne Gore u Kini Darko Pajović na sve načine pokušava da uspori dogovor nove vlade i vlade Kine o nabavci vakcina protiv korone, saznaje BORBA.

Prema našim informacijama, Pajović je aktivan u lobiranju da se uspori dogovor oko isporuke vakcina.

Očigledno on to radi iz inata jer je stavljen na ledu i očekuje se njegovo opozivanje sa mjesta ambasadora.

Naš izvor nam je potvrdio da Pajović nastoji na svaki način da dezavuiše novu vladu u Kini, tako što plasira dezinformacije kojima pokušava da uspori finalizaciju ugovora i dolazak kineskih vakcina u Crnu Goru.

Isti maliciozan i prljav posao protiv sopstvenih građana, a za račun jedne poražene politike radi još jedan broj ambasadora Mila Đukanovića u svijetu.

Kako saznajemo, narednih dana se očekuje i zvanična reakcija nadležnih državnih organa povodom ove i drugoh opstrukcija koju prave odlazeći ambasadori.

Tagovi