Koalicija „Za budućnost Herceg Novog i Boke“ objavila je spot „Novi mora bolje“.

Nosilac liste Ivan Otović poručio je građanima da više ne brinu.

„Boljom saradnjom koju imamo sa Morskim dobrom, boljim odnosom koji imamo sa bratskim zemljama i boljim investicijama koje ćemo dovesti u naš grad učinićemo ovu sezonu boljom, jer Novi mora bolje“, kazao je Otović.

Tagovi