Ambasador Republike Srbije u Crnoj Gori Vladimir Božović uputio je čestitke novoizabranog gradonačelniku Nikšića Marku Kovačeviću.

On je istakao da upućuje iskrene i srdačne čestitke gradonačelniku njegovog rodnog grada uz želju da mu vrati staru slavu i sjaj koji je on imao kao najveća po teritoriji Opština u bivšoj SFRJ.

„Srećno i na dobrobit svih građana slobodarskog i grada heroja Nikšića“,  zaključio je Božović na svom Tviter profilu.

 

Tagovi