Predsjednik SDP-a Raško Konjević kazao je da Crna Gora plaća najskuplje naknade i kamate bankama.
Kako on ističe banke su u 2019. i 2020. godini ostvarili neto profit od skoro 70 miliona evra.
„Za 14 mjeseci skoro 22.000 ljudi je ostalo bez posla“, navodi Konjević.
Kako on kaže plaćamo naskuplje kamate i naknade bankama.
„Ako ovo nisu činjenice ni more nije slano.A ko sve ovo plaća? Građani“, poručio je Konjević.
Zato je SDP podnio ovaj zakon još aprila 2020.godine, zaključio je Konjević na svom Tviter profilu.
Banke su u 2019 i 2020 ostvarile neto profit od skoro 70mil €
Za 14 mjeseci skoro 22hilj ljudi je ostalo bez posla
Placamo najskuplje naknade i kamate bankama
Ako ovo nijesu cinjenice ni more nije slano. A ko sve ovo placa. GRADJANI.
E zato je SDP podnio zakon jos aprila 2020 pic.twitter.com/ihCkAxu4gY— Rasko Konjevic (@raskokonjevic) May 13, 2021
