Premijer Zdravko Krivokapić poručio je da će učiniti sve da Crna Gora suštinski bude građanska, evropska i država socijalne pravde.
On je na Twitter-u podsjetio da je 3. juna, 2006. godine usvojena Deklaracija nezavisne Republike Crne Gore.
-3. juna, 2006. godine usvojena je Deklaracija nezavisne Republike Crne Gore. Učinićemo sve da Crna Gora suštinski bude građanska, evropska i država socijalne pravde- napisao je Krivokapić na svom nalogu.
3. juna, 2006. godine usvojena je Deklaracija nezavisne Republike Crne Gore. Učinićemo sve da Crna Gora suštinski bude građanska, evropska i država socijalne pravde.
— Zdravko Krivokapić (@profKrivokapic) June 3, 2021
