Predsjednik i poslanik Radničke partije, Maksim Vučinić, saopštio je da svaki pokušaj izazivanja nemira u Crnoj Gori tekovina bivšeg režima.
“Mi se protiv toga borimo i osuđujemo svaki vid šovinizma”, naveo je on.
Vučinić je dodao da je bezbjednosna situacija stabila, posebno u poređenju sa onom kada je, kako kaže, premijer bio Duško Marković.
“Danas nema razloga za sukove u narodu, ali postoji politička volja da se dobiju ti sukobi. Oni koji su nekada bili vlast, a danas su opozicija, žele na taj način da ostvare svoj politički cilj”, kazao je poslanik Radničke partije.
