Na marginama NATO Samita premijer Zdravko Krivokapić razgovarao je sa predsjednikom Sjedinjenih Američkih Država Džozefom Bajdenom, kojem je, kako je rekao, zahvalan na riječima podrške koje je iskazao prema Vladi Crne Gore.
Na marginama #NATOSummit razgovarao sam sa predsjednikom Sjedinjenih Američkih Država Džozefom Bajdenom @POTUS. Zahvalan sam na riječima podrške koje je iskazao prema @VladaCG. pic.twitter.com/9sQC2REhm3
— Zdravko Krivokapić (@profKrivokapic) June 14, 2021
“Imate snažnu podršku SAD u procesu demokratske tranzicije u Crmoj Gori”, riječi su Bajdena, objavio je predsjednik Vlade na Twitter-u.
