Predsjednik SNP-a Vladimir Joković kazao je da se nada da će sjutrašnji sastanak lidera parlamentarne većine biti uspješan.

“Mislim da će na sastanku biti svi predstavnici parlamentarne većine. Nakon razgovora sa predsjednicima parlamentarne većine, zauzećemo stav šta i kako dalje”, rekao je Joković.

Upitan o eventualnoj podjeli resora u rekonstruisanoj Vladi, on je odgovorio da o tome nijesu razmišljali jer „niti smo šta tražili, niti šta tražimo“.

Tagovi