Predsjednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić potvrdio je danas u Skupštini da mu je cilj da odvoji Srbe iz Crne Gore od Beograda.

On je to izjavio odgovarajući na pitanje poslanika koalicije „Crno na bijelo” Srđana Pavićevića.

– Srbima koji žive u Crnoj Gori matica je Crna Gora, a ne nikako Beograd, niti je to ikada bio- poručio je Krivokapić i još jednom napao vlasti u Srbiji citirajući Marka Miljanova,

„Kada vas napadaju nemojte odgovarati, jer ako imaju imalo obraza zastiđeće se za sve ono što kažu i rade“.

Krivokapić je tako nastavio da korača utabanom stazom Mila Đukanovića koji je decenijama iznosio identične tvrdnje.

 

 

Tagovi