Predsjednik Milo Đukanović otputovao je u Srebrenicu, a predsjednik Skupštine Aleksa Bečić će se preko video linka danas obratiti prisutnima na komemoraciji. Đukanović i Bečić odaju počast muslimanskim žrtvama, a s druge strane ćute o Srbima koji su stradali u BiH.
Đukanović će, kako je saopšteno iz Službe za informisanje Predsjednika, prisustvovati na poziv Organizacionog odbora za obilježavanje 26. godišnjice genocida nad Bošnjacima.
Pored Đukanovića, na komemoraciji će prisustvovati potpredsjednik Vlade Dritan Abazović, kao i ministar vanjskih poslova Đorđe Radulović, dok će se predsjednik Skupštine Aleksa Bečić obratiti putem video linka.
