Licemjerno je i krajnje nemoralno da premijer Zdravko Krivokapić napada DF da je strana ekspozitura, a sam ne izbija iz zapadnih ambasada, poručio je poslanik DF-a Milun Zogović.
-Kakvo licemerje i nemoral? Premijer ne izbija iz ambasada. Kolonijali, poslušnički i podanički odnos želi nametnuti kao prirodno stanje, a onda DF napada da je strana ekspozitura. Po logici „držte lopova“. I pri tom besprizorno tvrdi da je on vlast a ne DF. Mnogo i od batlera Radmile Vojvodić!- naveo je Zogović.
Podsjetimo, premijer Krivokapić je u intervjuu za BBC kazao da je DF ekspozitura Srbije u Crnoj Gori.
