Princ Filip i Princeza Danica Karađorđević ljeto provode na crnogorskom primorju.

Oni su na fejsbuk profilu izjavili da u svakom kutku Crne Gore srijeću drage ljude i ljubazne i predusretljive domaćine i pritom istakli da se raduju zbog ovogodišnje uspješne ljetnje turističke sezone.

 

-Ljeto provodimo na crnogorskom primorju. Na svakom ćošku, u svakom kutku Crne Gore srijećemo drage ljude. Divne i ljubazne domaćine. Radujemo se što imaju više nego uspješnu turističku sezonu. Na korist svih građana Crne Gore i na zadovoljstvo svih nas, njihovih prijatelja- napisali su na svom profilu Karađorđevići.

Tagovi