Kako je na četrdeset stepeni živjeti bez vode znaju najbolje stanovnici Ulice Generala Sava Orovića u podgoričkom naselju Murtovina.
Njima česme služe samo za ukras jer do 17 časova sa njih voda bukvalno kaplje, a već kasnije slavine su potpuno suve. U ranim jutarnjim satima pune se bidoni koji „krase“ svaku terasu.
Očekivali su mještani da će sa rekonsturkcijom ulice biti završena i vodovodna mreža, ali to se nije desilo, stoga pozivaju Vodovod da reaguje, jer više ne mogu da žive bez vode.
Izvor: „Dan“
