Na Njegušima je jutros stanovnike tog mjesta sačekao požar i dim koji se aktivirao vjerovatno u toku noći.

 

 

Naši čitaoci su nam poslali fotografije sa lica mjesta očekujući da će zaduženi nadležni organi doći što prije.

 

Podsjetimo, u Crnoj Gori svakodnevno izbijaju požari na raznim lokacijama za koje iz vatrogasnih službi smatraju da nisu nastali prirodnim putem, čak je nekoliko osoba i procesuiranja zbog sumnje da požare upravo oni podmeću.

Tagovi