Građanke i građani, imajte povjerenje u naš rad. Čuvajmo jedni druge. Čuvajmo Crnu Goru, apelovali su danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova.

Na zvaničnom nalogu MUP-a na Twitter-u objavljeno je da će crnogorska policija braniti Ustav i zakone.

“Postupaćemo po međunarodnim i etičkim standardima. Časno i odgovorno! Za svakog ko želi da radi drugačije nema mjesta u Upravi policije”, navode u MUP-u.

Netačno je, naglašavaju, da strahuju od upliva sa strane.

“Vansistemsko djelovanje nema prolaz”, poručuju iz Ministarstva unutrašnjih poslova.

Tagovi