U Kotoru su građani postavili bilborde podrške mitropolitu crnogorsko-primorskom Joanikiju.
„Kotor je uz mitropolita“, napisano je na transparentu okačenom iznad gradske saobraćajnice.
Podsjetimo, ustoličenje mitropolita koja je planirano 5. septembra na Cetinju, prate mnoge tenzije, pojedini se protive ustoličenju poglavara najveće vjerske zajednice u zemlju, pa su Kotorani našli načina da podrže svog mitropolita.