Policija je propustila komite koji satima prave nerede na Cetinju, da bi oni potom gomilom guma blokirali magistralu Podgorica-Cetinje.
Nekoliko stotina huligana, prvo je prosulo kamenje po magistrali da bi potom rasuli gume po ulici, a sve je pošlo bez adekvatne reakcije policije.
Policija je dopustila komitama da naprave i ekološki incident ukoliko zapale gume koje su postavili.
Mladići obučeni u majice sa krstaš barjacima, u jednom trenu popeli su se na gume, a na ulicu su iznijeli i kontejner.
Posebno burno su reagovali kad je pomenuto da je u Podgoricu stigao patrijarh Porfirije.
Prethodno su i gađali policiju kamenicama, a sve je prošlo bez reakcije policijskih službenika. Navodno uhapšeno je deset osoba, a kafići na Cetinju su zatvoreni od 15 sati.



