Turistička inspekcija je za dva dana u Nikšiću kontrolisala 46 ugostiteljskih objekata.
“Podnesene su tri krivične prijave protiv ugostitelja koji nisu obezbijedili kontrolu “COVID potvrda”. Zapečaćena tri objekta bez dozvole, izdato 10 prekršajna naloga u vrijednosti 6.050 evra”, navela je Uprava za inspekcijske poslove na Tviteru.
