Posjetioci dugo očekivane revije na Paris Fashion Weeku juče su pogledali desetominutnu epizodu animirane serije „The Simpsons“ u kojoj su Homer, Mardž, Bart, Lisa i Megi Simpson predstavili Balensijaginu kolekciju.

Likovi su se našalili sa reputacijom pomenute modne kuće zbog neobičnog dizajna i preskupih komada odjeće. Mardž se zaglavila dok je prolazila kroz vrata jer su naramenice haljine koju je nosila bile prevelike, a Homer se zamalo onesvijestio kada je vidio da odjevni predmet košta čak 19 hiljada dolara.

Homer je prošetao pistom noseći sunčane naočare i jaknu sa Balensijaginim logotipom. Bart je vozio skejtbord noseći bijelu majicu, farmerke i kožne čizme. Lisa i Megi obukle su crvene haljine koje se šire pri dnu.

U epizodi su se pojavili i drugi likovi iz popularne serije: Peti i Selma , Smiters i Wiggum. Vlasnik paba Mo takođe je „briljirao“ u Balensijaginom sakou i čizmama.

Mardž je „ukrala šou“ u zlatnoj haljini sa mašnom na leđima, a aplauzom su je nagradile poznate ličnosti.

Tagovi