Predsjednik i poslanik Socijaldemokratske partije Raško Konjević oglasio se na svom tviter nalogu povodom novog poskupljenja goriva.

Od ponedjeljka cijene goriva će poskupiti četrnaesti put od nove godine. Skoro osam mjeseci zakon Socijaldemokratske partije o smanjenju akciza čeka na raspravu u Skupštini Crne Gore.

Gorivo je skoro 30 odsto skuplje za 10 mjeseci. Vlada nema kvorum, skupštinska većina ne postoji. Svjetla ugašena. Uživajmo – napisao je Konjević.

Tagovi