Za nas Mojkovčane je 5. decembar veoma važan, jer ćemo tada donijeti slobodu našem gradu. Koalicija Za budućnost Mojkovca je 30. avgusta oslušnula potrebe građana i oni su već jednom iskazali svoju volju“, poručio je Vesko Delić, nosilac liste Za budućnost Mojkovca.

“5. decembra ćemo pokazati da ono 30. avgusta nije bila slučajnost, nego da ljudi zaista žele da oslobode naš grad i da pokažemo da ovdje može da se živi, radi i stvara“,kazao je Delić.

On je istakao da ,,odmah nakon pobjede naše koalicije krećemo da snažno radimo za svoj grad, da radimo na stvaranju boljih uslova za život, za otvaranje novih radnih mjesta, da ljudi ostaju ovdje i da imaju perspektivu“.

,,Mladi ljudi iz naše koalicije imaju viziju razvoja našeg grada, mogu da dovedu investitore i one koji žele da stvaraju. Okupili smo se na listi Za budućnost Mojkovca da pokažemo da možemo da donesemo promjene, da imamo znanje i da možemo da unaprijedimo život u Mojkovcu“, zaključio je Delić.

Tagovi