Predsjednik Skupštine Crne Gore Aleksa Bečić čestitao je današnji Međunarodni dan volontera. On je tim povodom na svom tviter nalogu napisao da upućuje „najiskreniju čestitku i divljenje svim ljudima koji su, u duhu volonterizma, uvijek interese zajednice i društva stavljali ispred ličnih interesa“.
Posebnu zahvalnost dugujem velikom broju volontera koji su, u protekeklom periodu tokom pandemije #COVID19, pokazali nevjerovatnu spremnost i požrtvovanost da pruže pomoć i podršku svima kojima je bila neophodna. 2/2
— Aleksa Bečić (@BecicAleksa) December 5, 2021
Posebnu zahvalnost dugujem velikom broju volontera koji su, u protekeklom periodu tokom pandemije kovid-19, pokazali nevjerovatnu spremnost i požrtvovanost da pruže pomoć i podršku svima kojima je bila neophodna – napisao je Bečić.
