„U vezi vijesti objavljene na portalu CDM o smjeni protojereja-stavrofora Dragana Mitrovića sa dužnosti Arhijerejskog namjesnika podgoričko-danilovgradskog, odbacujemo sve insinuacije na račun uglednog oca Dragana, sveštenoslužitelja Crkve Božije, koji je veoma zaslužan za obnovu duhovnog života u Podgorici i mnogo šire, a isto tako i za izgradnju i ukrašavanje Sabornog hrama Vaskrsenja Hristovog u Podgorici, kao i Sabornog hrama Svetog Jovana Vladimira u Baru i mnogih drugih novopodignutih i obnovljenih svetinja“ saopštili su iz Mitropolije crnogorsko-primorske.
Kako su naveli u saopštenju, sam prota Dragan „poslije decenija svog neposustalog truda i žrtvovanja za Crkvu zatražio je da bude razriješen od dužnosti arhijerejskog namjesnika pa prema tome njegovo razrješenje nema nikakve veze sa dnevnom politikom, a CDM, nije jasno zbog čega, posebno ističe da je protin brat ministar profesor Ratko Mitrović“
„Pomenuti portal i ovaj događaj iz života Crkve hoće da označi političkom kvalifikacijom, što je netačno i zlonamjerno. Koliko je CDM-u stalo do objaktivnog informisanja javnosti vidi se i po tome što u svom tekstu ne pominje zvaničnu titulu Mitropolita crnogorsko-priomorskog Gospodina Joanikija, a uz to, da obmana bude što veća, čitaocima podmeće kao kukavičje jaje nepostojeći naziv „ crkva Srbije“ umjesto svuda priznatog imena Srpske Pravoslavne Crkve. Toliko o njegovoj objektivnosti i dobrim namjerama“ istakli su iz Mitropolije.

On ide na bolje mjesto a njegov brat je lopov i teški mafijoz a ne gluv, i to svi znamo!
On ide na bolje mjesto a njegov brat je lopov i teški mafijoz a ne gluv, i to svi znamo!
šta se demantuje ?
šta se demantuje ?
Trazio je kao sto je trazio I otac Gojko…
Trazio je kao sto je trazio I otac Gojko…
Ne znam zasto neko ima potrebu da reaguje na pisanja necega sto se zove cdm. Taj profasisticki portal koji je samo jedna od zaostavstina najogavnijeg komunizma koji je sprovodio krvnik i zlocinac broz. Ovakvi portali su nasledje onih koji su ubijali svjestenike i mitropolita a nakon rata zatvarali goveda u crkve.
Ne znam zasto neko ima potrebu da reaguje na pisanja necega sto se zove cdm. Taj profasisticki portal koji je samo jedna od zaostavstina najogavnijeg komunizma koji je sprovodio krvnik i zlocinac broz. Ovakvi portali su nasledje onih koji su ubijali svjestenike i mitropolita a nakon rata zatvarali goveda u crkve.
CDM je toliko zadojen mržnjom, da to prevazilazi sve ljudske i logične norme.
Oni vode takvu fašistoidnu politiku, da bi im i najveći zločinci pozavidjeli. Tako da ne znam čemu potreba pravdati se njima, jer njih za ozbiljno ne prihvata ni dobar dio njihovih „vjernih“ čitalaca ni sledbenika njihove ideologije.
CDM je toliko zadojen mržnjom, da to prevazilazi sve ljudske i logične norme.
Oni vode takvu fašistoidnu politiku, da bi im i najveći zločinci pozavidjeli. Tako da ne znam čemu potreba pravdati se njima, jer njih za ozbiljno ne prihvata ni dobar dio njihovih „vjernih“ čitalaca ni sledbenika njihove ideologije.