„Reakcija dela opozicione javnosti i medija na zvanične informacije Europola i nadležnih državnih organa Srbije o atentatu koji je pripreman na predsednika Republike je šokantna i duboko uznemiravajuća.“ kazao je Marko Đurić, potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke.
„Još jednom ste prešli sve granice pristojnosti, pokazali da nemate bazičnog poštovanja za državnost Srbije, ali i da nemate osnovne ljudske solidarnosti. Pozivam opozicione političke lidere – vlasnike kompanija koje kontrolišu značajan deo medija u Srbiji, kao i na društvenim mrežama dominantne armije botova da razmisle dva puta o tome treba li čak i ugrožavanje fizičke egzistencije, dakle golog života predsednika Republike, koji je njihov politički oponent, da koriste kao pogodnu i posrednu temu za jeftin politički profit.“
„U zemlji koja je na ovaj način ne tako davno izgubila predsednika Vlade, a u novijoj istoriji i dva kralja, knjaza i vožda, ovakvo držanje na tu temu ne može se oprostiti. Neće Vam oprostiti građani Srbije! U Srbiji još ima časti!“ zaključio je on.

I ovo je ambasador u USA,bolje i nijesu zasluzili .
I ovo je ambasador u USA,bolje i nijesu zasluzili .