Kao što smo već ranije pisali, srbijanski tajkun i propali političar Dragan Đilas je kupovinom “Vijesti“ ne samo proširio područje uticaja na Crnu Goru, obezbjeđujući sebi prostor da utiče na politička dešavanja u državi, nego je želio da iskoristi “Vijesti“ kao platformu sa koje će udarati na predsjednika Vučića i zvaničnu politiku Srbije.
Nakon što su mu investiciju oslobodili viška kadra i preselili ga u Vladu Zdravka Krivokapića, koju su prethodno uredili po svojoj mjeri gazeći sve demokratske principe, Miško Perović i Željko Ivanović kao prekaljeni mešetari i trgovci, potpisujući Pismo o (opasnim) namjerama sa Đilasovom United Media, stvorili su sve uslove da Crnu Goru uvuku kao i daleke 1997. godine u predizborna dešavanja u Srbiji.
Sjutra u 20h TV Vijesti počinje sa emitovanjem dokumentarca “Junaci doba zlog“, koji je emitovan na TV N1 prošle godine, čiji su “junaci“odreda političke, javne i estradne ličnosti države Srbije. S tim u vezi, postavlja se opravdano pitanje koja je svrha reemitovanja pomenutog serijala u Crnoj Gori, kakav javni interes imaju građani Crne Gore od svega toga?
Jasno je da što se predizborna kampanja u Srbiji bude sve više zahuktavala, da će Đilasove “Vijesti“ imati istaknutu ulogu u njoj, a građani Crne Gore biti izloženi bespotrebnoj torturi propagandnih uradaka propale i nemoćne srbijanske opozicije.
Toliko je bilo “junaka doba zlog“ u Crnoj Gori, od daleke 1990. godine do danas, ali TV Vijesti i gospoda Perović i Ivanović nisu našli za shodno da naprave dokumentarac o njima, već su koristili svaku kriznu situaciju da istrguju sa DPS-om i Milom Đukanovićem, čuvajući svoj južni dio leđa i opljačkano od naroda.

Pa Đilasu ne da nije dovoljno što ima svoje portale, kanale, svoje novinare, svoje medije u Srbiji, sad je krenuo da kupuje i u drugim okolnim zemljama! Kakav tajkun.
Pa Đilasu ne da nije dovoljno što ima svoje portale, kanale, svoje novinare, svoje medije u Srbiji, sad je krenuo da kupuje i u drugim okolnim zemljama! Kakav tajkun.
Đilas je propali političar i propali tajkun, džabe mu svi mediji sveta.
Đilas je propali političar i propali tajkun, džabe mu svi mediji sveta.
Trista novih medija i novina da kupi Đilas neće da se vrati više nikad na vlast.
Trista novih medija i novina da kupi Đilas neće da se vrati više nikad na vlast.
Rekli bi da je Đilas loš političar, ali on nikad nije bio političar već je bio tajkun i ostao je tajkun.
Rekli bi da je Đilas loš političar, ali on nikad nije bio političar već je bio tajkun i ostao je tajkun.
Dok je Đilas bio na vlasti držao je 50 odsto deonica TV Pink, baratao je određenim minutama na RTS, dakle određivao je ko će da se pojavi, imao je u svom vlasništvu novine poput Press, Ekspres, Politika, na svim kioscima su prvo njegove novine trebale da se prodaju pa tek onda ostale što je veliki udarac jer tada dok je on bio na vlasti nije bilo ovoliko portala, društvenih mreža, brzog neta, držao je Emotion što znači direktna kontrola na B92…i posle kažu Vučić guši medije a eto opoicije danas kupuje sve i oglašavaju se gde god hoće.
Dok je Đilas bio na vlasti držao je 50 odsto deonica TV Pink, baratao je određenim minutama na RTS, dakle određivao je ko će da se pojavi, imao je u svom vlasništvu novine poput Press, Ekspres, Politika, na svim kioscima su prvo njegove novine trebale da se prodaju pa tek onda ostale što je veliki udarac jer tada dok je on bio na vlasti nije bilo ovoliko portala, društvenih mreža, brzog neta, držao je Emotion što znači direktna kontrola na B92…i posle kažu Vučić guši medije a eto opoicije danas kupuje sve i oglašavaju se gde god hoće.
a vi imate rubriku na svom portalu koja štiti vučića
a vi imate rubriku na svom portalu koja štiti vučića
Sećam se kolikog je slavlja bilo 2013. godine u Beogradu kad je Đilas konačno sjahao sa vlasti…nikad više da se ne vrati.
Sećam se kolikog je slavlja bilo 2013. godine u Beogradu kad je Đilas konačno sjahao sa vlasti…nikad više da se ne vrati.
Povući će ga za ud….I Vijesti i žutaći.
Povući će ga za ud….I Vijesti i žutaći.
Đilasa u Srbiji nazivaju tajkunom što je velika greška jer je on olinjana i ofucana L O P O V Č I N A.Daleko mu kuća od moje.
Đilasa u Srbiji nazivaju tajkunom što je velika greška jer je on olinjana i ofucana L O P O V Č I N A.Daleko mu kuća od moje.
Paveliću izdajniče trk na Kurtija. Možda zakučiš kantu splačina, a ako budeš dovoljno poslušan, mogu te pustiti u zadnjicu malo
Paveliću izdajniče trk na Kurtija. Možda zakučiš kantu splačina, a ako budeš dovoljno poslušan, mogu te pustiti u zadnjicu malo