Sjednica Vlade Srbije na kojoj će se razmatrati situacija u regionu i u Ukrajini počela je danas u 15 sati, u prisustvu predsjednika Srbije Aleksandra Vučića.
Sjednici u Palati Srbija prisustvuju članovi Vlade i direktori javnih preduzeća kojima će se, kako je najavljeno, predsjednik Vučić i obratiti.
Ranije danas, Vučić se sastao sa ambasadorima zemalja Kvinte i šefom Delegacije Evropske unije u Srbiji Emanuelom Žiofreom, a održana je i sjednica Savjeta za nacionalnu bezbjednost zbog događaja u Ukrajini.
Nakon tog sastanka, navedeno je da će sve informacije o stavovima koje su strane iznijele biti objavljene u narednih 36 sati.
Takođe, sjutra posle podne će biti održana i nova sednica Saveta za nacionalnu bezbednost.

Ako mozga imate dat će te izjavu kao Austrija!Neutralni bez stava.
Vucic ce podrzati bracu Ruse i njihovo pravo da oslobode Ukrajinu.
Sto su rekli Austrijanci nek ponovu i Srbija i dobro.
E muka je sada moj Vucko…doslo vrijeme da se izjasnis,nema vise kurvanja