Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan rekao je danas nakon susreta sa predsednicom privremenih prištinskih institucija Vjosom osmani u Ankari, da će Turska pomoći tzv. Kosovu da postane član NATO.
Erdogan je podsetio da je Turska bila druga zemlja koja je priznala samoproglašenu nezavisnost Kosova i dodao da će, kao što joj tada nije bila potrebna ničija dozvola, isto postupiti i kada Priština podnese zahtev za ulazak u NATO, prenosi Reporteri.
Dodao je da je sa Osmani razgovarao i o pomoći Turske da se priznanja dobiju i od zemalja koje to nisu učinile.

Turče podmuklo
Ajmo ustaše iz borbe brišite komentare
Pomoći ćeš ti moj racku, tebe se pita idiote!!
Drzava pred bankrot !.
Politicar u dubokom padu !.
A izigrava nekog mocnoh vodju !.
Samo glumi, preti mu gradjanski rat a on prebacuje loptu na tudj teren !.
Sultan u pokušaju neće znati šta ga je snašlo kad se smete o svome jadu, uskoro!
Ne znam šta Vam znače ovi plusevi ili krstovi što ste nam prikačili!?
Jeste li nas označili kao podobne ili nepodobne?
Znači sve na sili,sve podmuklo na NATO način ?Da bog da se raspadali od muke !