Ambasada Republike Srbije u Ukrajini je, iz razloga zaštite bezbjednosti našeg osoblja, danas privremeno zatvorena, a osoblje tog diplomatsko-konzularnog predstavništva nastaviće da, do sticanja uslova za povratak, posao obavlja iz Beograda.

Ukrajinu je napustilo troje diplomata i jedan službenik ambasade i oni su se bezbjedno evakuisali.

(Novosti)

Tagovi