Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se danas građanima Obrenovca.

– Neki kažu da treba da uđemo u NATO, a ja kažem da imamo lijepu zemlju, najljepšu na svijetu, i zato treba da je čuvamo sami, i da branimo i njeno nebo i njenu slobodu! Zato je naša vojska najsnažnija. Što se NATO-a tiče, uvijek dobra saradnja, i lijepo je da praštamo, ali ne možemo da zaboravljamo. Ni Milicu Rakić, ni Bojanu Tošović, ni Sanju Milenković, nijedno od ubijene djece, vojnika i civila – rekao je predsjednik.

Tagovi