Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se danas građanima Obrenovca.
– Neki kažu da treba da uđemo u NATO, a ja kažem da imamo lijepu zemlju, najljepšu na svijetu, i zato treba da je čuvamo sami, i da branimo i njeno nebo i njenu slobodu! Zato je naša vojska najsnažnija. Što se NATO-a tiče, uvijek dobra saradnja, i lijepo je da praštamo, ali ne možemo da zaboravljamo. Ni Milicu Rakić, ni Bojanu Tošović, ni Sanju Milenković, nijedno od ubijene djece, vojnika i civila – rekao je predsjednik.

e funjaro jedna posa si o brenovac da kuis pone na mrtvu djecu koja su nastradala u agresiji natoa na srbiju .koliko si ih puta samo spomenuo fukaro jedna . imas li ti stida i srama . a i isti saradjujes sa natom i radite vjezbe snjima . i kazes imamo najznazniju vojsku u odnosu na koga vucicu . i zavaravas narod vucicu kazes imate najljepsu zemlju na svijetu . tacno vucicu da je srbija do devedesete bila upravo to sto pricas a onda kad dodje zlikovac i unisti je sa memorandumo m sanu velika srbija karlovac virovitoca karlobag tvojega sefa ratnog zlocinca seselja a posebno od kad si ti na vlasti a prije tebe tadic napravio si od najljepse srbije najgore nesto na balkanu . stidi se vucicu . progovori ovaj stamenkovic vucicu da stojis iza savamale . ne pricas nista .