„Ako kažete – Srbija će da ima hleba, a Bosna i Hercegovina neće, to znači da neće ni Srbija, tako da je to besmisleno“, kazao je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu za „Dnevni avaz“.
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić u ekskluzivnom razgovoru govorio je o krizi u Ukrajini, ali i tome hoće li Srbija zabraniti izvoz pšenice za države regiona, očekuje li Balkan nova ekonomska kriza te kolika su važni saradnja i povjerenje.
– Mi, naravno, imamo dovoljne količine pšenice za Srbiju, i više nego dovoljne, ali je besmisleno da govorimo da je nešto dovoljno za nas, a da ljudi u komšiluku nemaju. Što se toga tiče, Srbija će biti otvorena. Već smo dobili prve zahteve iz Albanije i radimo na njima. Ali, ako kažete Srbija će da ima hleba, a Bosna i Hercegovina neće, to znači da neće ni Srbija. Tako da je to besmisleno. Imaćemo dovoljno i jedni u drugi. LJudi treba da znaju, šta god pričali o meni, šta god pričali o Srbiji, sasvim je sigurno da će dio količina pšenice svakako dobiti i Bosna i Hercegovina, u to nema sumnje. Važno je da razgovaramo – rekao je Vučić.

Dobri nas usnija kako se umiljava pred izbore.Misli da su srpski narod veverice,kao sto su njegovi slabomisleci glasaci.