Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom.

Ugostio sam dragog prijatelja Viktora Orbana na doručku pre zajedničke vožnje brzim vozom i puštanja u saobraćaj deonice pruge Beograd – Novi Sad, u okviru međunarodne pruge Beograd – Budimpešta. Da što češće odlazimo u prelepu Budimpeštu, i da vas ugostimo u prelepoj Subotici, Novom Sadu i Beogradu – napisano je na Instagramu u opisu fotografije.

Tagovi