Prvi komandant 72. Specijalne brigade Milorad Stupar gostovao je večeras u specijalnoj emisiji na televiziji Pink gde se, između ostalog, govorilo i o Zdravku Ponošu, Đilasovom kandidatu za predsednika Srbije.

„Molim da Ponoša u mom prisustvu ne nazivate načelnikom Generalštaba jer to nikad ne bi postao da ga nije Tadić mimo zakona postavio, a da bi rasturio ratnu vojsku i da bi služila za NATO misije“, rekao je Stupar.

Tagovi