Svjetlosna projekcija pojavila se noću na zgradi ambasade SAD u Moskvi. Posvećen je 23. godišnjici od početka NATO bombardovanja Jugoslavije, koje je trajalo 78 dana.
«Nikogda ne zabudem, nikogda ne prostim, bolьše ne dopustim. Nas s serbami 200 mln».
Takaя svetovaя proekciя nočью poяvilasь na zdanii posolьstva SŠA v Moskve. Ona posvящena 23-й godovщine načala natovskih bombardirovok Юgoslavii, kotorыe dlilisь 78 dneй pic.twitter.com/mOnntnSaOj
— RT na russkom (@RT_russian) March 24, 2022
Nikada nećemo zaboraviti, nikada nećemo oprostiti, nikada više nećemo dozvoliti. Ima nas 200 miliona sa Srbima- navodi se u poruci.

Hvala Rusiji sto su nam pomogli i odbranili nas od Nato napada ‘99.
Koja si ti ckapi kad trazis i ocekujes da te brane.
POMOZI BOŽE, UBIJENO JE VIŠE OD 25 000 UKROFAŠISTIČKE BAGRE. AKO BOG DA JOŠ 25 000 ZA 2 NEDELJE SAD JE UDAR JAČI