Predsjednik Republike Srbije Aleksandar Vučić, govorio je povodom NATO zločina na Jugoslaviju, kazavši da srpski narod neće da kleči i moli, već će da čuva sjećanje na svoje žrtve.

„Navršilo se 23 godine od početka NATO agresije na našu zemlju. Ponoviću, agresija na našu zemlju, sve ono što su nam branili da kažemo godinama i decenijama,a što više nikada nećemo da krijemo. Nećemo da klečimo i nećemo da molimo, hoćemo da čuvamo sjećanje na stradale. Srbija je zemlja ponosnog naroda, snažnog naroda i Srbija će čuvati svoju slobodu jednako snažno kao i svoj mir. A vas narode molim da i u ovakvim nelakim trenucima, da budemo zajedno, da čuvamo našu Srbiju, jer nemamo drugu otadžbinu. Imamo samo jednu, jedinu, najljepšu, nepokorenu, slobodnu, slobodarsku i nepobjedivu Srbiju!“, poručio je Vučić.

Tagovi