Direktor Kancelarije za KIM Petar Petković kazao je da se nikada više ljudi nije okupilo nego na današnjim mirnim skupovima u Kosovskoj Mitrovici i Gračanici.
„Nikada više ljudi nego danas na skupovima u Kosovskoj Mitrovici i Gračanici gde se na mirnim protestima okupilo više desetina hiljada Srba sa KiM“, napisao je Petković na Fejsbuku.

Gnjido jedna, obezpravljenog naroda, zavidaju ti granicu kad god hoće da ne možeš da UDJEŠ. MIČI te ljude, neka Šiptari jad mekeće, pa onda svoji na svome
Raspop