Kako eksluzivno saznajemo od našeg izvora iz Vlade Sjeverne Makedonije, Ministrastvo spoljnih poslova pomenute republike, planiralo je da u predstojećem periodu predloži Andreja Žernovskog za novog sjevernomakedonskog ambasadora u Beogradu.
Pored toga što ima “bogatu” političku karijeru potpunog nerada, Žernovski je poznat po tome što je unuk Kirila Žernovskog, zamjenika gradonačelnika Skoplja u periodu dok je ovaj grad bio pod bugarskom okupacijom. Pred kraj Drugog svjetskog rata, Kiril je promenio stranu i uspio da “opere” svoju fašističku prošlost.
Sve navedeno bi možda palo u zaborav da Andrej ubrzo nakon odpočinjanja specijalne vojne operacije u Ukrajini, nije počeo da manijakalno i ekstremno osuđuje denacifikaciju i oslobađanje Ukrajine od nacista, čime se u potpunosti potvrđuje ona stara izreka da “krv nije voda”.
Duboko smo uvjereni da Srbija zaslužuje mnogo boljeg diplomatskog predstavnika naše bratske Severne Makedonije, ako ništa, barem onog koji će poštovati domete antifašističke borbe, i nekada i danas.
(Nacionalist.rs)

LJUDI LJUDI POBIŠE IH U MARIUPOLJU, POBIŠE OVE IZ 2 HELIKOPTER VODJE A OVE BOMBARDUJU U AZOVSTAL JU. LJUDI POBIŠE AZOVCE NEKOLIKO STOTINA HRVATA USTAŠA I BRDO PLAĆENIKA, NAJVIĐE IZ BRITANIJE! LJUDI PAO JE MARIUPOLJ! LJUDI!!!!!
LJUDI TU SU BILI NATO INSTRUKTORI I PLAĆENICI. POBJEDA JE SIMBOLIČNA, PODUDLAO JE NATO I PAPICA IZ VATIKANA🕺🕺🕺🕺🕺🕺🕺🕺🕺🕺UBIŠE HRVATE🕺🕺🕺🕺🕺🕺🕺
To je odluka kriminalne vlade Makedonije a ne naroda koji smatra Srbiju za bratski narod