U rudniku u Soko u Sokobanji došlo je do eksplozije metana.
Kako saznajemo, dvadeset rudara je zarobljeno u oknu.
U toku je akcija spašavanja, a deset rudara je do sada izvučeno.
U aleksinačkoh Hitnoj pomoči potvrđeno je da su poslali četiri ekipe za zbrinjavanje unesrećenih ljudi.

Neka Vam je Bog upomoc braco !