Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi video na svom Instagram profilu.

Vučić se u videu zahvalio građanima.

– Želim da kažem veliko hvala, ogromno hvala građanima Srbije. I hoću da se zahvalim svim divnim ljudima koji su nam pružali podršku, ogromnu ljubav. I da kažem da sam ponosan na našu kampanju, što je bila najčistija i najljepša u istoriji Srbije. Nisam neko ko se diči i hvali vlašću, već sam ponizan pred svojim narodom koji mi je to svojim povjerenjem omogućio- poručio je Vučić.

Tagovi