Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novi video na svom Instagram profilu.
Vučić se u videu zahvalio građanima.
– Želim da kažem veliko hvala, ogromno hvala građanima Srbije. I hoću da se zahvalim svim divnim ljudima koji su nam pružali podršku, ogromnu ljubav. I da kažem da sam ponosan na našu kampanju, što je bila najčistija i najljepša u istoriji Srbije. Nisam neko ko se diči i hvali vlašću, već sam ponizan pred svojim narodom koji mi je to svojim povjerenjem omogućio- poručio je Vučić.

TVOJA VLAST VIŠE NIKAD ONO ŠTO JE BILA. ONI ĆE DOZVOLITI DA TI HRANIŠ ŠIPTARAD NA OTVORENI BALKAN I CRNOGULJADI DA USTAŠTVO CVETA, PA NIJESMO MI TAKO BLESAVI.
Vučić razvalio i ponizio evroatlantske džukce, Đilas i njegove podguzne muve na aparatima 🤣🤣
Evo vidite ovoga džukca što se vabi sa Ivi, ne prestaje da laje i nije mu uopšte dobro 😁😂