Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio se građanima na ukazanom poverenju i podvukao da je to obaveza više da na najodgovorniji mogući način obavlja svoj posao.

Ponosan sam na naše građane koji su izabrali odgovornu i ozbiljnu politiku. To je obaveza više da na najodgovorniji mogući način obavljam svoj posao – napisao je Vučić na Instagram i dodao u opisu fotografije:

– Ne postoji ponosniji čovek u našoj zemlji. Hvala vam!

Tagovi