Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio se građanima na ukazanom poverenju i podvukao da je to obaveza više da na najodgovorniji mogući način obavlja svoj posao.
Ponosan sam na naše građane koji su izabrali odgovornu i ozbiljnu politiku. To je obaveza više da na najodgovorniji mogući način obavljam svoj posao – napisao je Vučić na Instagram i dodao u opisu fotografije:
– Ne postoji ponosniji čovek u našoj zemlji. Hvala vam!

Zasluzena pobebeda na izborima,zasluzen uspeh i poverenje gradjana. Jedini predsednik koji voli istinski svoj narod i misli za dobrobit svog naroda,zato ga svi postuju i cene,jer je uradio mnogo za ovu drzavu.