Plasirao se u sledeće kolo: Đoković se probudio na vrijeme

0

Novak Đoković plasirao se u osminu finala turnira masters serije u Sinsinatiju. Za taj rezultat srpskom teniseru bila su potrebna tri seta protiv Francuza Adrijana Manarina – 4:6, 6:2, 6:1.
Nije to bila blistava partija nekada najboljeg tenisera svijeta, pogotovo kada je u pitanju prvi set, ali je u nastavku Đoković ipak postavio stvari na svoje mjesto.
Srpski teniser je u drugom i trećem setu počistio rivala sa terena, dozvolivši mu samo tri osvojena gema. A sve to je uspio uprkos stomačnim problemima zbog kojih je tražio ljekarski tajm-aut.
Ovo je bio četvrti duel Đokovića i Manarina, a srpski teniser sačuvao je perfektan učinak.
U borbi za četvrtfinale Đokovića čeka susret sa pobjednikom duela između Bugarina Grigora Dimitrova i Miše Zvereva iz Njemačke.