Crna Gora izgubila: Za prolaz protiv Slovenije

0

Rukometaši Crne Gore poraženi su u meču drugog kola grupe C Evropskog prvenstva od selekcije Makedonije rezultatom 29:28.
Izabranici Dragana Đukića su stvari držali pod kontrolom u većem dijelu meču, a ključni momenat na utakmici se dogodio u poslednjih petnaest minuta kada su Makedonci serijom 7:1 prelomili meč i uspjeli stečeno vođstvo da zadrže do kraja. U prvom poluvremenu se na golu naše reprezentacije istakao Rade Mijatović koji je propustio prvi meč zbog povrede, dok je tandem Čavor-Vujović bio najefikasniji. Makedonce, koji su imali frenetičnu publiku kao vjetar u leđa, predvodio je Kuzmanovski koji je u sjenku gurnuo jednog od najboljih bekova današnjice Lazarova.
Naši izabranici će poslednju šansu za prolaz u narednu rundu tražiti u okršaju sa Slovencima koji su u uvodnom meču naše grupe u uzbudljivom duelu remizirali sa Njemačkom 25:25.