Crna Gora eliminisana sa EP

0

Rukometna reprezentacija Crne Gore doživjela je debakl na oproštaju sa Evropskog prvenstva za rukometaše koje se održava u Hrvatskoj. ,,Lavove“ su kući poslali SLovenci koji su držali čas rukometa u drugom poluvremenu i nanijeli još jedan težak poraz crnogorskoj izabranoj selekciji rezultatom 19:28.
Crna Gora se držala samo u prvih pola sata kada su imali minus od samo jednog gola, a onda je slovenačka mašina koju sa klupe predvodi Veselin Vujović proradila u nastavku i debelo naplatila sa kamatom ono što im se dešavalo u uvodna dva kola kada su sumnjivim sudijskim odlukama došli u situaciju da večeras za prolaz u narednu rundu odlučuju sa Crnom Gorom. U redovima naše selekcije bolji od ostalih bio je Ševaljević, dok je Slovence predvodio Marguč.
Prvo mjesto u grupi C zauzela je Makedonija koja je još jednom pokazala da je ozbiljan takmac remiziravši sa aktuelnim šampionom Evrope selekcijom Njemačke 25:25, pa će upravo Makedonci u novoformiranoj grupi prenijeti maksimalan broj poena.